מספרת כלבים במודיעין

 בין אם יש לכם בביתכם כלב מגזע כזה או אחר, הוא תמיד יהיה המשפחה שלכם. וכמו שכולנו יודעים, למשפחה מגיע את הכי טוב.
מחפשים אחר מספרת כלבים במודיעין והאזור? אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולרשות מכשכש הזנב הקטן שלכם.

מחפשים את המקום הטוב ביותר עבור תספורת לכלב במודיעין? ZOO החנות שלי – כאן בשבילכם – אז רגע לפני שבוחרים מספרת כלבים מומלצת במודיעין, חשוב לברר: האם המספרה בכלל מתאימה לסוג הכלב שלכם? מעבר לכך שיהיה חשוב לבדוק את ההתאמה בין המספרה לכלב (ישנן מספרות שלא מקבלות כלבים גדולים, או כלבים הנחשבים מסוכנים), יהיה גם חשוב לבדוק לגבי סוג התספורת שהכלב צריך לעבור.
 נסביר הכול על שיטות העבודה שלנו עם כלבים מסוגים שונים:

תספורת כלבים: האם ניתן לספר את כל סוגי הכלבים?

אם אתם מחפשים אחר מספרות כלבים מומלצות במודיעין והאזור, הדבר הראשון שאתם תרצו לדעת הוא, שלמספרת הכלבים יש ניסיון עם סוג הכלב שלכם. אנחנו שמחים לציין כי ברשותנו ניסיון רב שנים עם הרוב המוחלט של גזעי הכלבים וסוגיהם.

אתם מגדלים כלב הנחשב מסוכן? אולי טראומתי? בעוד שכלבים מסוימים עשויים להיות אפילו תוקפניים בזמן תספורת, אתם גם תרצו לדעת שהמספרה ערוכה להתמודד עם כך. לרוב, יהיה נהוג לקשור כלב תוקפני בזמן תספורת. כך גם אנחנו נוהגים לעשות. כמובן, בעדינות ובאהבה מלאה.

 

מספרת כלבים במודיעין

האם הכלב צריך תספורת בכלל?

בעוד שישנם כלבים מסוימים שחשוב מאוד לספר בעונת הקיץ, ישנם גם כלבים שלמעשה אסור לספרם. למשל, כלבי האסקי סיבירי הם כלבים שעל גופם גדלה פרווה כפולה. בניגוד לפרווה רגילה, פרווה כפולה ממש לא מומלץ לספר וגם לא לגלח.

שימו לב, גילוח פרווה כפולה עשוי לפגוע בגדילתה המחודשת והתקינה.

צריכים ייעוץ נוסף? אנחנו כאן עבורכם ועבור חברכם הקטן, ספרי כלבים במודיעין. אנו נסיע לכם באופן הכי מדויק. זכרו, בסופו של דבר ובמקרים רבים, הכלב ירגיש שמדובר בפינוק. גם אם בפעמים הראשונות הוא יעשה קצת פרצופים ויסרב להיכנס למספרה, עם הזמן יש סיכוי גבוה שהוא ישנה גישתו.

בהצלחה, תספורת נעימה!

השאירו לנו הודעה